Ga naar hoofdinhoud

Jaarverslag 2021

Zeilboot Pensioendienst

In 2021 was de impact van COVID-19 nog altijd sterk voelbaar in onze maatschappij, en dus ook binnen de Pensioendienst. Ook al hoopten we op rustiger vaarwater, de zee bleef nog altijd onstuimig.

Net als in 2020 gaven onze medewerkers het beste van zichzelf, zowel thuis als op het werk (wanneer dat kon en mocht), in moeilijke omstandigheden!

We zijn er de afgelopen 2 jaar in geslaagd om snel en efficiënt maatregelen in te voeren om de continuïteit van onze opdrachten blijvend te verzekeren en de gevolgen van deze crisis op te vangen, zonder daarbij de veiligheid van onze medewerkers uit het oog te verliezen.

We maakten van de gelegenheid gebruik om nieuwe methodes uit te proberen om de dienstverlening aan de burger blijvend te verzekeren. Een aantal maatregelen die efficiënt bleken, maken nu deel uit van onze permanente dienstverlening. Denk aan de pensioenaanvraag via ons contactformulier of de gratis Pensioenlijn 1765, of aan de fiscale fiches die we via mypension.be beschikbaar maakten.

In dit jaarverslag focussen we weer op onze verwezenlijkingen en projecten, en laten we COVID-19 zoveel mogelijk weg. 😉 We zetten net als in 2019 weer enkele projecten of diensten in de kijker, we zoomen opnieuw in op de belangrijkste projecten en ook de statistieken mogen niet ontbreken.

 

In de kijker

In dit deel zetten we opnieuw een belangrijk project of een belangrijke dienst in de kijker. Ook de nieuwigheden van het mypension.be-front mogen uiteraard niet ontbreken.

Lees snel alles over:

 

Personeel

In dit deel 'personeel' zetten we een aantal interessante cijfers over ons personeel op een rijtje en vertellen we u meer over werken bij de Pensioendienst.

 

Tijdslijn (projecten)

Net als vorig jaar vindt u onze andere projecten die belangrijk zijn voor u op onze tijdslijn. Op die tijdslijn ziet u al onze grote projecten en realisaties van 2021 en de vorige jaren. Achter de schermen zijn we ook nog druk bezig met andere projecten die vooral belangrijk zijn om onze interne werking en onze interne processen te verbeteren.

Benieuwd wat we allemaal gedaan hebben om u beter van dienst te zijn? Ga vlug naar de tijdslijn!

 

Statistieken

Weet u welk bedrag we elk jaar betalen aan de gepensioneerden? Of hoeveel medewerkers elke dag het beste van zichzelf geven voor u? Het antwoord op deze vragen vindt u in onze kerncijfers 2021!

Wilt u weten hoe het aantal pensioenen dat de Pensioendienst uitbetaalt, evolueert? Of hoeveel pensioen we uitbetalen aan gepensioneerden in het buitenland? Onze statistieken 2021 bieden u een mooi overzicht!

Veel leesplezier!